Tingbólkur

Helgi Abrahamsen

Helgi Abrahamsen

Næstformaður, tingbólkaformaður og løgtingslimur
Teldupostur: helgia@logting.fo
Heimstaður: Strendur
Hjúnafelagi: Oddbjørg Abrahamsen
Børn: Sólrun, Óli og Oda
Útbúgving: Journalist
Yrki: Løgtingslimur
Erhard Joensen

Erhard Joensen

Løgtingslimur og formaður í løgtingsins fíggjarnevnd
Teldupostur: erhardj@logting.fo
Heimstaður: Vágur
Hjúnafelagi: Harriet Gleðisheygg
Børn: Henning, Steintóra, Helga og Malena
Yrki: Løgtingslimur og formaður í fíggjarnevndini
Rósa Samuelsen

Rósa Samuelsen

Løgtingskvinna
Teldupostur: rosas@logting.fo
Heimstaður: Sandavágur
Hjúnafelagi: Heðin M. Svabo Samuelsen
Børn: Arni, Erla og Marni
Útbúgving: Skrivstovu/sparikassa
Yrki: Løgtingskvinna
Johan Dahl

Johan Dahl

Løgtingsmaður
Teldupostur: johand@logting.fo
Heimstaður: Tórshavn
Hjúnafelagi: Linda Herdalur
Børn: Jógvan, Kaj Egil, Theis og Magnus
Útbúgving: Bankaútbúgving og ávís prógv innan merconom
Yrki: Løgtingsmaður
Frimodt Rasmussen

Frimodt Rasmussen

Løgtingsmaður
Teldupostur: frimodtr@logting.fo
Heimstaður: Klaksvík
Hjúnafelagi: Linda Rasmussen
Børn: Olivia, Grímur, Sámal, Lena og Ingunn
Útbúgving: Maskinmeistari
Yrki: Løgtingsmaður og stjóri á Klaksvíkar Sleipistøð
Jaspur Langgaard

Jaspur Langgaard

Løgtingsmaður
Teldupostur: jaspurl@logting.fo
Heimstaður: Nes
Hjúnafelagi: Olivia Langgaard
Børn: Remi og Beinir
Útbúgving: Datamatikari og lærari
Edva Jacobsen

Edva Jacobsen

Løgtingskvinna og forkvinna í Útnorðurráðnum
Teldupostur: edvaj@logting.fo
Heimstaður: Fuglafjørður
Hjúnafelagi: Elibert Jacobsen
Børn: Vincent
Útbúgving: Bankakvinna. Merkonom í fíggjarstýring
Yrki: Løgtingskvinna